Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę stalowowolskiego Kina Ballada. Nasze kino od lat zapewnia widzom Stalowej Woli i okolic niezapomniane wrażenia filmowe. Zapewniamy korzystne ceny biletów z możliwością dalszej negocjacji. Proponujemy pokaz dowolnie wybranego przez Państwa filmu, który możemy wyświetlić na indywidualne Państwa życzenie w dowolnie wybranym dniu i godzinach. Specjalnie dla szkół przygotowaliśmy interesującą ofertę biletów grupowych. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

 

  • BILETY ZBIOROWE
    to bilety dla grupy na konkretny dzień, seans i godzinę dla filmów znajdujących się w terminarzu. Mają Państwo możliwość wyboru dogodnych miejsc na sali, a także zakupu biletów w specjalnej niższej cenie 10zł.
     
  • SEANSE SPECJALNE
    Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować seans filmowy dowolnie wybranego filmu. W celu rezerwacji biletów, bądź zasięgnięcia szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
     

Organizacja seansów szkolnych: Marta Haczyk | 888 204 777 | e-mail: poczta (na) kinoballada.info


2D Lektor
do 31.12,wiek: 12

IGNACY LOYOLA

Biograficzny, Dramat
Ignacio de Loyola

Historia życia i przemiany Ignacego Loyoli - katolickiego świętego.

2D Lektor
do 31.12,wiek: 12

FATIMA. OSTATNIA TAJEMNICA

Fabularyzowany dok.
Fátima, el último misterio

Agnostyczka montująca film o objawieniach fatimskich dostrzeże jak wielki wpływ one miały na bieg historii ostatnich stu lat.

2D
do 31.12,wiek: 12

TERAZ I W GODZINĘ ŚMIERCI

Dokumentalny
Teraz i w godzinę śmierci

Czy prawdą jest, że równo sto lat temu w Fatimie Maryja, zachęcając do odmawiania różańca, podarowała światu najlepszą broń w walce ze złem? Na zdjęciu młody amerykański żołnierz. Chwilę wcześniej został ciężko ranny. Cierpi, ale jest spokojny. W zaciśniętej pięści, brudne