Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę stalowowolskiego Kina Ballada. Nasze kino od lat zapewnia widzom Stalowej Woli i okolic niezapomniane wrażenia filmowe. Zapewniamy korzystne ceny biletów z możliwością dalszej negocjacji. Proponujemy pokaz dowolnie wybranego przez Państwa filmu, który możemy wyświetlić na indywidualne Państwa życzenie w dowolnie wybranym dniu i godzinach. Specjalnie dla szkół przygotowaliśmy interesującą ofertę biletów grupowych. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

 

  • BILETY ZBIOROWE
    to bilety dla grupy na konkretny dzień, seans i godzinę dla filmów znajdujących się w terminarzu. Mają Państwo możliwość wyboru dogodnych miejsc na sali, a także zakupu biletów w specjalnej niższej cenie (minimalna ilość zakupionych biletów to 15 sztuk w cenie 10 zł za sztukę na filmy analogowe, 11 zł za sztukę na filmy cyfrowe 2D oraz 13 zł za sztukę na projekcje cyfrowe 3D).
     
  • SEANSE SPECJALNE
    Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować seans filmowy dowolnie wybranego filmu. W celu rezerwacji biletów, bądź zasięgnięcia szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
     

Organizacja seansów szkolnych: Ewelina | 783 391 193 | e-mail: ewelina(na)kinoballada.info